Pielęgniarka/Pielęgniarz
  • Władysławowo
Władysławowo, Władysławowo, Pomorskie, Polska
Magnes Sp. z o.o.
25. 4. 2024

NZOZ Terapia-24 Centrum Psychoterapii w Jastrzębiej Górze poszukuje pracownika na stanowisko pielęgniarka/pielęgniarz.
Zakres obowiązków:
- samodzielne realizowanie czynności pielęgniarskich
- uczestniczenie w przyjmowaniu pacjenta do ośrodka, wypełnianie dokumentacji papierowej i elektronicznej
- zaopatrywanie punktu aptecznego w leki
- organizacja konsultacji planowych i pilnych z lekarzami: psychiatrą, internistą i innymi specjalistami
- prowadzenie i archiwizacja dokumentacji medycznej
Wymagania:
- wykształcenie: kierunkowe pielęgniarskie
- prawo do wykonywania zawodu
- dobra organizacja pracy własnej
- odpowiedzialność w działaniu
Oferujemy:
- wsparcie przełożonego i pracodawcy
- umowa o pracę – ½ etatu/umowa zlecenie/kontrakt/umowa B2B
- możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzin
- wolne weekendy
Kontakt:
- telefon 797-866-555
- mail: @

  • Praca Władysławowo
  • Władysławowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228