Pielęgniarka/Pielęgniarz
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup
13. 9. 2024

Dla naszego klienta, renomowanej sieci stacji dializ, poszukujemy osoby na stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz.

Oferta:

  • Praca bezpośrednio w placówce, w sektorze prywatnym

  • Elastyczny czas pracy – możliwość pracy w wymiarze pełnego/niepełnego etatu lub w formie pracy dodatkowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do realiów obecnego rynku pracy

  • Dogodna forma umowy – umowa o pracę, umowa-zlecenie lub kontrakt

  • Profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego

  • Praca w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem, na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zadania:

  • Zapewnienie pacjentom najlepszej opieki pielęgniarskiej zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, zasadami wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza i standardami obowiązującymi w placówkach

  • Prowadzenie zabiegów hemodializy

  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu

  • Dyspozycyjność i gotowość do wspólnego uzgadniania grafiku – praca zmianowa

  • Zaangażowanie, empatia, cierpliwość, spokój i opanowanie

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Wrocław
  • Pielęgniarka Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584