Pielęgniarka / Pielęgniarz
  • Dabrowa Gornicza
Dąbrowa Górnicza, Dabrowa Gornicza, Silesian Voivodeship, Polska
BETANIA-MED sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie czynność diagnostycznych, pielęgnacyjnych i leczniczych;
  • edukacja zdrowotna pacjenta i jego rodziny;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe o profilu pielęgniarskim;
  • mile widzimy ukończony kurs szczepień;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • umiejętność pracy w zespole i otwartość na oczekiwania Pacjentów.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na pełen etat;
  • w zależności od preferencji kandydata jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia (np. umowa zlecenie, B2B);

  • pracę w w prężnie rozwijającej się firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • elastyczny czas pracy, który pozwoli na realizację innych aktywności;
  • ubezpieczenie grupowe na życie.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pielęgniarka Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544