Pielęgniarka / Pielęgniarz
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
CENTRUM MEDYCZNE PLEJADY MAGDALENA CELIŃSKA – LŐWENHOFF, MICHAŁ ŻOŁNOWSKI sp.k.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wykształcenie pielęgniarskie
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w badaniach klinicznych
  • co najmniej dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, szczególnie w zakresie terminologii badań klinicznych
  • dobra organizacji pracy i systematyczność
  • znajomości GCP
  • zdolności komunikacyjne, kultura osobista, zaangażowanie

Nasze wymagania

  • pobieranie krwi, przygotowanie materiału biologicznego do wysyłki
  • EKG, pomiary parametrów życiowych
  • przygotowanie i podawanie leków
  • prowadzenie dokumentacji medycznej (pielęgniarskiej)
  • współpraca z zespołem badania w ośrodku oraz monitorami badań klinicznych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (pełen etat)
  • elastyczne godziny pracy
  • narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej renomie
  • możliwość rozwoju zawodowego w badaniach klinicznych
  • przyjazne środowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Centrum Medyczne Plejady jest prywatną wielospecjalistyczną przychodnią lekarską oraz ośrodkiem badań klinicznych. Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. W związku z dynamicznym rozwojem działu badań klinicznych poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko Pielęgniarki (-rza) badaniowej (-ego).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2018r. poz. 1000) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO)).Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moichdanych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."Informujemy, że Administratorem danych jest CENTRUM MEDYCZNE PLEJADY MAGDALENA CELIŃSKA – LŐWENHOFF, MICHAŁ ŻOŁNOWSKI sp.k. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  • Praca Kraków
  • Pielęgniarka Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690