Pielęgniarka / Pielęgniarz
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
POLMED S.A.
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Wymagania

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie zawodowe: co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku pielęgniarki / pielęgniarza
  • umiejętność wykonywania standardowych procedur diagnostycznych, laboratoryjnych
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej

Obowiązki

  • praca w gabinecie zabiegowym , w tym w punkcie pobrań
  • nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta
  • współpraca z lekarzami, pielęgniarkami, pielęgniarzami i pracownikami Recepcji

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę, zlecenia lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę

Centrum Medyczne POLMED w Gdańsku  poszukuje kandydatów/tek na stanowisko:

  • Praca Gdańsk
  • Pielęgniarka Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584