Pielęgniarka/Pielęgniarz
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie zadań wynikających z obejmowanego stanowiska na oddziałach szpitalnych
  • Aktualnie szczególnie poszukiwane: pielęgniarki anestezjologiczne i chirurgiczne

Oczekiwania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Wykształcenie średnie lub wyższe - kierunek pielęgniarstwo
  • Mile widziane - tytuł specjalisty w obszarze pielęgniarskim

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość pozyskiwania wiedzy od ekspertów w poszczególnych dziedzinach
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Bogaty pakiet socjalny – w tym wsparcie finansowe w okresie świątecznym, dofinansowanie odpoczynku wakacyjnego, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
  • Możliwości rozwoju i nauki – współfinansowanie studiów, szkoleń i kursów zewnętrznych dostęp do szkoleń e-learningowych oraz udział w projektach wewnętrznych
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów oraz samodzielność w podejmowanych działaniach

  • Praca Poznań
  • Pielęgniarka Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584