Pielęgniarka / Pielęgniarz
  • Warszawa, Ursynów
mazowieckie, Warszawa, Ursynów, mazowieckie, Polska
Medical Office Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Medical Office Sp. z o.o

posiada w Warszawa w dzielnicy Ursynów trzy przychodnie pracujących w ramach kontraktu z NFZ w zakresie: podstawowej opieki długoterminowej, specjalistyki i rehabilitacji oraz pielęgniarskiej opieki długoterminowej.
Opis stanowiska:

  • wizyty domowe w ramach opieki długoterminowej
  • wywiad
  • kwalifikacja do opieki długoterminowej zgodnie z wytycznymi NFZ, m.in skala Barthel 0-40, zakres czynności pielęgniarskich, itd.
  • np. zmiana opatrunków (jeśli wymaga)
  • np. założenie i wymiana cewnika Foleya (jeśli wymaga)
  • np. założenie i wymiana zgłębnika/sondy żołądkowej (jeśli wymaga)
  • np. iniekcje / wlewy kroplowe (jeśli wymaga)
  • edukacja pacjenta i opiekunów do samoopieki

Wymagania:

  • dyplom pielęgniarki, prawo wykonywania zawodu oraz wymagane dodatkowe kwalifikacje tj.

    • kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek lub
    • kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwo opieki długoterminowej

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,
  • wyposażenie pielęgniarki środowiskowej
  • bilet miesięczny lub ryczałt za paliwo

Forma zatrudnienie do uzgodnienia.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864