Pielęgniarka / Pielęgniarz
  • Nieborowice
śląskie, Nieborowice, śląskie, Polska
Bonus-Diagnosta Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie wywiadu medycznego pod kątem braku przeciwskazań do wykonania badania rezonansu magnetycznego
  • Podawanie środków kontrastowych do badań rezonansu magnetycznego zgodnie z obowiązującymi procedurami medycznymi
  • Podejmowanie odpowiednich działań na wypadek wystąpienia reakcji niepożądanych
  • Rejestracja pacjentów w elektronicznym systemie firmy i obsługa zgodnie z obowiązującym standardem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy w placówce medycznej

To oferujemy

  • Umowę zlecenie
  • Pracę tylko w weekendy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Prywatną opiekę medyczną

Firma „Bonus-Diagnosta” Sp. z o.o. poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za kompleksową opiekę pielęgniarską pacjentów. Jeśli jesteś osobą zorientowaną na potrzeby pacjenta i potrafisz działać efektywnie w dynamicznym środowisku medycznym, dołącz do naszego zespołu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116