Pielęgniarka Odcinkowa / Pielęgniarz Odcinkowy
  • Poznań, ul. Jasielska 14
wielkopolskie, Poznań, ul. Jasielska 14, wielkopolskie, Polska
Rehasport Clinic
15. 5. 2024

Rehasport to uznana na świecie polska klinika medyczna, jako pierwsza w kraju otrzymała najwyższy certyfikat Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej – FIFA Medical Centre of Excellence. Dzięki współpracy z FIFA Rehasport może wyznaczać kierunki rozwoju światowej medycyny sportowej. Integralną częścią medycyny sportu są badania naukowe, a dzięki nim Rehasport oferuje Pacjentom możliwość korzystania z najnowocześniejszych terapii oraz opiekę wykształconych specjalistów.

Klinika jest partnerem medycznym sześciu związków sportowych, m.in. Związku Piłki Ręcznej w Polsce czy Polskiego Związku Tenisa, a w Rehasporcie leczyli się medaliści mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich. Lekarze i fizjoterapeuci Rehasportu od 2008 roku pomagają polskim sportowcom w każdych kolejnych igrzyskach olimpijskich.

Opis stanowiska:

  • Udzielanie kompleksowej opieki pielęgniarskiej pacjentom na oddziale ortopedycznym zgodnie z protokołami medycznymi
  • Monitorowanie stanu zdrowia pacjentów i reagowanie na ich potrzeby
  • Współpraca z lekarzami i innymi członkami zespołu medycznego
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi standardami

Wymagania:

  • Wykształcenie pielęgniarskie oraz aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku (dodatkowy atut)
  • Jesteś osobą pełną empatii i pozytywnego podejścia do drugiego człowieka - Aplikuj!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bardzo dobrą organizację pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz dofinansowanie do karty sportowej
  • Nowoczesne miejsce pracy

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    121 608
    19 591