Pielęgniarka koordynująca / Pielęgniarz koordynujący
  • Sulejówek
Sulejówek, Sulejówek, Masovian Voivodeship, Polska
WRI INVESTMENT sp. z o.o. 01 SK
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Sulejówek

Twój zakres obowiązków

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Pałac Seniora Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Sulejówku poszukuje odpowiedzialnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko Koordynatora Medycznego/Kierownika Medycznego w Domu Opieki. Do głównych zadań Koordynatora będzie należało zapewnienie efektywnego funkcjonowania pionu medycznego w naszym Domu Opieki oraz koordynacja pracy podległego zespołu.

Obowiązki:

•Zarządzanie pracą podległego personelu pielęgniarskiego i opiekuńczego we współpracy z kierownikiem placówki.

•Regularne przeprowadzanie odpraw zespołu.

•Współpraca z zespołem lekarskim.

•Zarządzanie czasem pracy personelu.

•Monitorowanie, ocena i analiza jakości usług pielęgniarskich i opiekuńczych.

•Zamawianie materiałów i leków, weryfikacja dostaw, zapewnienie racjonalności wykorzystywania materiałów.

•Nadzorowanie stanu sanitarno-higienicznego placówki.

•Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby zarządu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe - aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, m.in. planowanie grafików i urlopów, delegowanie zadań, motywowanie.
  • Umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu, współpracy i zespołowości.
  • Otwartość na wyzwania i zmiany.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym Domu Opieki.
  • • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

O nas

Nasz prywatny Dom Opieki Pałac Seniora to miejsce dla osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Oferujemy całodobową opiekę, ale także rehabilitację oraz bogaty wybór zajęć terapeutycznych. Dom dostosowany jest do potrzeb seniora. Każdego dnia dokładamy starań, aby senior i jego rodzina czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez WRI INVESTMENT sp. z o.o. 01 SK z siedzibą w: Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 Marki (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: wribiuro@gmail.com.

  • Praca Sulejówek
  • Sulejówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087