Pielęgniarka koordynująca / Pielęgniarz koordynujący
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Ars Estetica
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie kompleksowej, wysokiej jakości opieki medycznej zgodnej z obowiązującymi standardami
  • Organizacja zabiegów operacyjnych (w tym ustalanie harmonogramu zabiegów, organizacja zespołu medycznego i niezbędnych materiałów oraz dokumentacji)
  • Przygotowanie pacjenta do operacji (zalecenia przedzabiegowe) oraz opieka i wsparcie merytoryczne w okresie rekonwalescencji
  • Opieka nad pacjentem przed zabiegiem (koordynacja rejestracji, badań medycznych i przygotowania do hospitalizacji)
  • Opieka nad pacjentami po zabiegach operacyjnych i badaniach diagnostycznych
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej (zabiegowej, elektronicznej i fotograficznej)
  • Wykonywanie zleceń lekarskich
  • Asysta do zabiegów medycznych
  • Przygotowywanie sal zabiegowych i gabinetów do zabiegów medycznych
  • Utrzymanie porządku na salach i w gabinetach oraz uzupełnianie wymaganego zaopatrzenia medycznego
  • Sterylizacja narzędzi chirurgicznych
  • Regularne sprawdzanie dostępności oraz dat ważności asortymentu medycznego wymaganego do procedur medycznych
  • Wykonywanie innych czynności wynikających z poleceń przełożonego
  • Ścisła współpraca z zespołem lekarskim, pielęgniarskim i managerem kliniki
  • Wsparcie zespołu recepcyjnego poprzez czynną współpracę i bezpośrednią obsługę pacjent

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • Mile widziana specjalizacja lub kurs z pielęgniarstwa operacyjnego
  • Mile widziane dodatkowe kursy rozwijające kompetencje zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentem po zabiegach z zakresu chirurgii i chirurgii plastycznej
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem
  • Profesjonalizm i zaangażowanie
  • Skrupulatność i terminowość
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Chęć rozwoju
  • Wysoka kultura osobista i empatia

To oferujemy

  • Pracę na pełny etat w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub dowolną formę preferowaną przez kandydata
  • Przyjazną atmosferę w ciekawym, ambitnym i ciągle rozwijającym się zespole
  • •Pakiety zabiegowe dla pracowników kliniki

O nas

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica ugruntowała swoją pozycję, znajdując się na liście trzech najlepszych klinik w Polsce. To miejsce, w którym cele stawia się bardzo wysoko, co stanowi stymulację dla ciągłego rozwoju.

Ars Estetica to przede wszystkim wykwalifikowana kadra i najbardziej zaawansowane technologie. Zespół tworzą chirurdzy naczyniowi i plastyczni wykładający w kraju i zagranicą, autorzy wielu publikacji, certyfikowani lekarze medycyny estetycznej, należący do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz management, wprowadzający do firmy rozwiązania, które utrzymują jej standard na najwyższym poziomie.

Klinika oferuje pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej oraz laseroterapii w dwóch dostępnych jednostkach - w Warszawie, przy ul. Jaktorowskiej 5/U1 oraz we Wrocławiu, przy ulicy Powstańców Śląskich 56a/2 (vis a vis SkyTower).

Obie kliniki dysponują szerokim spektrum urządzeń przeznaczonych do nieinwazyjnej poprawy struktury skóry oraz modelowania sylwetki. W trosce o bezpieczeństwo i komfort pacjentów, klinika wyposażona jest wyłącznie w oryginalne i innowacyjne systemy laserowe, za sprawą których możliwe jest osiągnięcie doskonałych rezultatów.

Klauzula dla kandydata:Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez D&R Holdings Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”Zgoda na przetwarzanie danych:Informujemy, że Administratorem danych jest D&R Holdings Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 56a/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do D&R Holdings Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 56a/2 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCHJeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez D&R Holdings Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 56a/2 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail kariera@arsestetica.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  • Praca Wrocław
  • Pielęgniarka Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251