PIELĘGNIARKA K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Wójtowska 13, 00-224 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W WARSZAWIE
7. 5. 2024
od 4 565 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- działania w ramach świadczeń zdrowotnych dla mieszkańców DPS w oparciu o zalecenia
lekarskie,
- realizacja usług opiekuńczych w zakresie pielęgnacji.

Inne wymagania
Wykształcenie: wyższe (pielęgniarstwo), pół roku doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.
Do wynagrodzenia doliczne: dodatek stażowy, dodatek za pracę w porze nocnej, dodatek motywacyjny po 3 miesiącach pracy,
"trzynastka", nagrody jubileuszowe. Możliwość przedłużenia umowy o pracę.
Zakres obowiązków:
lekarskie,
Zgłoszenia: kontakt e-mail: dpswojtowska@um.warszawa.pl, kontakt telefoniczny: 22 831 52 51.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: pielęgniarstwo

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293