Pielęgniarka Instrumentariuszka - Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
11. 4. 2024

e-work Medical od ponad 20lat wspiera szpitale w zatrudnianiu personelu medycznego. W związku z reorganizacją struktur zaprzyjaźnionego szpitala, poszukujemy  Pielęgniarki i Pielęgniarzy z doświadczeniem operacyjnym/ instrumentariuszki.

Obowiązki

  • wykonywanie zleceń lekarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami, zajmowanym stanowiskiem, specyfiką komórki organizacyjnej świadczącej usługi medyczne
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami
  • dbanie o zgodności materiałów, opatrunków, leków, środków do dezynfekcji, narzędzi

Wymagania

  • aktualne PWZ
  • doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki instrumentariuszki
  • specjalizacja instrumentariuszki mile widziana

Oferujemy

  • współpracę w formie B2B lub Umowę Zlecenie
  • stawkę 70zł/br/h
  • pracę w dniach roboczych, w godzinach 7.30-15 wg ustalonego grafiku ( nie jest wymagana praca każdego dnia)

  • Praca Gliwice
  • Pielęgniarka Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532