Pielęgniarka Epidemiologiczna
  • Gostynin
Gostynin, Gostynin, Masovian Voivodeship, Polska
ARION Med sp. z o.o.
20. 9. 2024

ARION Med sp. z o.o. w Gorzewie zapewnia ciągłe i kompleksowe świadczenia zdrowotne w zakresie lecznictwa szpitalnego, rehabilitacji leczniczej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, podstawowej opieki zdrowotnej oraz diagnostyki medycznej w ramach zakontraktowanych świadczeń zdrowotnych z Narodowym Funduszem Zdrowia

Oferta pracy Pielęgniarka Epidemiologiczna

Wymagania:

  • Tytuł magistra na kierunku pielęgniarstwo lub licencjat pielęgniarstwa lub średnie wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarki i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego, epidemiologii lub higieny i epidemiologii,
  • Doświadczenie na ww. stanowisku w szpitalu.
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad stanem sanitarno-epidemiologicznym placówki,
  • Identyfikacja, monitorowanie i rejestrowanie zakażeń szpitalnych,
  • Opracowywanie procedur zapobiegania i zwalczania zakażeń szpitalnych,
  • Nadzór nad realizacją procedur związanych z kontrolą oraz zwalczaniem zakażeń,
  • Prowadzenie statystyk i wykonywanie analiz,
  • Prowadzenie dokumentacji,
  • Współpraca z członkami Komitetu i Zespołu Kontroli Zakażeń Szpitalnych w zakresie realizacji programu profilaktyki i kontroli zakażeń,
  • Współpraca z instytucjami kontrolującymi,
  • Szkolenie personelu w zakresie profilaktyki zakażeń,
  • Prowadzenie kontroli wewnętrznych.

Oferujemy:

  • Możliwość pełnoetatowego i stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę,
  • Pracę w prestiżowej placówce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywanie wartościowego doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.

  • Praca Gostynin
  • Gostynin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045