Pielęgniarka do badań klinicznych
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
"CENTRUM MEDYCZNE KERMED - RENATA BIJATA-BRONISZ I EWA KOWALIŃSKA" sp.j.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie procedur gabinetu zabiegowego (np. pobranie krwi, pomiar parametrów życiowych)
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Przygotowywanie i podawanie leków zgodnie z protokołem badań
  • Przygotowanie materiału biologicznego do wysyłki oraz organizacja transportu
  • Współpraca z lekarzami, koordynatorami i monitorami badań klinicznych
  • Utrzymywanie zgodności z przepisami dotyczącymi badań klinicznych
  • Zarządzanie zapasami materiałów medycznych

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Możliwość pracy w godzinach porannych i/lub popołudniowych (w zależności od harmonogramu)
  • Umiejętność pracy z komputerem
  • Dokładność i samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku badań klinicznych
  • Wsparcie w rozwoju, podnoszenie kwalifikacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia, takie jak karta sportowa czy ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera: cenimy otwartą komunikację i wsparcie w zespole
  • Cykl szkoleń w zakresie prowadzenia badań klinicznych
  • Doskonała lokalizacja: blisko głównych węzłów komunikacyjnych, parking dla pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

W Centrum Medycznym KERmed działamy na rzecz postępu w medycynie od ponad 13 lat, prowadząc badania kliniczne w skali międzynarodowej. Dzięki technologiom szytym na miarę oraz współpracy z wiodącymi specjalistami z różnych dziedzin medycyny, osiągnęliśmy renomę i uznanie w branży.

Jesteśmy dumni z wysokiej jakości naszych usług, potwierdzanej regularnymi audytami i monitoringami. Nasza wizja opiera się na pełnym zaufaniu i przejrzystości.

Współpracujemy z czołowymi firmami farmaceutycznymi na świecie, które doceniają nasze profesjonalne podejście i wieloletnie doświadczenie. Dążenie do doskonałości i zaangażowanie w każdy projekt sprawiają, że Centrum Medyczne KERmed stanowi znaczący punkt odniesienia w świecie badań klinicznych.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem i aspiracją do ciągłego poszerzania horyzontów w dziedzinie badań klinicznych, poszukujemy ambitnych i pracowitych pracowników. Jeżeli jesteś gotowy(a) dołączyć do zespołu ekspertów, który każdego dnia kształtuje przyszłość medycyny, serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez "CENTRUM MEDYCZNE KERMED - RENATA BIJATA-BRONISZ I EWA KOWALIŃSKA" sp.j. z siedzibą w: Królowej Jadwigi 16, 85-231 Bydgoszcz (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: kermed@kermed.pl.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pielęgniarka Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690