Pielęgniarka anestezjologiczna / Pielęgniarz anestezjologiczny
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie Pacjenta do badań
  • nadzór nad dokumentacją medyczną

Nasze wymagania

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • ukończony kurs anestezjologiczny
  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą

Mile widziane

  • ukończone kursy specjalizacyjne w zakresie: szczepień ochronnych, EKG, audiometrii, spirometrii, testów skórnych​
  • doświadczenie w pracy z dziećmi będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość pracy w centrum medycznym z nowoczesną infrastrukturą
  • elastyczne formy zatrudnienia – umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B
  • program płatnych poleceń
  • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • kartę MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • program rekomendacji pracowników
  • dostęp do platformy szkoleniowo - webinarowej
  • wsparcie zespołu administracji w codziennej pracy
  • wysoki standard gabinetów i gabinetu zabiegowego
  • środki ochrony osobistej bardzo dobrej jakości

Centrum Medyczne Enel-Med rozwija się nieprzerwanie od 30 lat. Jesteśmy jedyną firmą na rynku usług medycznych w Polsce z rodzimym kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Pracujemy w 43 nowocześnie wyposażonych oddziałach, a także w 2 biurach w Warszawie oraz Call Center w Białymstoku.

Kulturę organizacyjną opieramy na czterech wartościach, które wpływają na naszą działalność i codzienną pracę: PASJA, SZACUNEK, WIARYGODNOŚĆ, SILNA MARKA.

Praca to przede wszystkim LUDZIE, którzy są największą wartością w enel-med. Chcemy, aby nasi pracownicy mogli zachować równowagę między pracą zawodową a życiem prywatnym, dlatego podejmujemy inicjatywy w myśl zasady work-life balance.

Placówki medyczne enel-med są zlokalizowane na terenie całej Polski. Usługi realizujemy w kilkudziesięciu nowocześnie wyposażonych oddziałach, których atutem jest nie tylko wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny, ale również komfortowa infrastruktura i piękne wnętrza. Placówki medyczne znajdują się w nowoczesnych przestrzeniach biurowych, centrach obsługowych z doskonałą komunikacją miejską, co znacznie ułatwia łączenie pracy z życiem prywatnym.

Dołącz do naszego zespołu! Aktualne oferty pracy oraz więcej informacji o nas dostępne są na stronie: https://enel.pl/kariera/

  • Praca Warszawa
  • Pielęgniarka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087