Pielęgniarka Anestezjologiczna / Pielęgniarz Anestezjologiczny
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Centrum Językowe Konik
20. 4. 2024

Firma CJ KONIK poszukuje dla swojego klienta (Prywatnej kliniki medycznej)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ocena przedoperacyjna pacjentów

  • przygotowanie stanowiska oraz pacjentów do znieczulenia

  • monitorowanie pacjenta przed, w trakcie oraz w okresie pooperacyjnym

  • ocena stanu świadomości chorego

  • ocena i utrzymanie drożności dróg oddechowych z uwzględnieniem różnych technik udrażniania dróg oddechowych

  • wykonywanie innych czynności pielęgniarskich wokół pacjentów.

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • masz ukończoną specjalizację anestezjologiczną lub kurs kwalifikacyjny
  • posiadasz doświadczenie w pracy jako pielęgniarka/pielęgniarz na Bloku Operacyjnym
  • chęci do nauki i rozwoju w pracy w placówce prywatnej.

Będziesz częścią nowopowstającej Kliniki Medycznej  - znanej i dynamicznie rozwijającej się firmy - gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy

NASZA OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt gospodarczy
  • zatrudnienie na pełen etat
  • dobra organizacja pracy, wspierana przez zespół Opiekunów Medycznych
  • bezpłatne mieszkanie
  • nowoczesne miejsce pracy

  • Praca Częstochowa
  • Pielęgniarka Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228