Pielęgniarka
  • Ustroń
Ustroń, Ustroń, Śląskie, Polska
American Heart of Poland Spółka Akcyjna
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie i realizacja opieki pielęgniarskiej dostosowanej do stanu zdrowia pacjentów, zgodnie z przyjętymi procedurami, standardami i wytycznymi obowiązującymi u pracodawcy,
  • wykonywanie czynności zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz medycznych czynności ratunkowych,
  • realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji oraz ich staranne wykonywanie,
  • współpraca z pielęgniarką oddziałową, lekarzami i pozostałym personelem ośrodka,
  • staranne i bieżące dokumentowanie wykonywanych czynności pielęgnacyjnych, zleceń lekarskich, obserwacji pacjenta w dokumentacji indywidualnej i zbiorczej.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • Mile widziane ukończone kursy specjalistyczne i specjalizacje (kurs reanimacji i resuscytacji, leczenie ran, EKG).
  • empatia i wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Ustroń
  • Ustroń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851