Pielęgniarka
  • Bytom
Bytom, Bytom, Silesian Voivodeship, Polska
Centrum Medyczne ZBM Zdrowie
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udzielanie świadczeń medycznych w ramach poradni POZ / poradni AOS
  • Wykonywanie i udzielanie świadczeń medycznych w obrębie gabinetu zabiegowego w tym pobór materiału biologicznego, wykonywanie badań EKG, spirometrii,
  • Wykonywnie badań pól widzenia,
  • Podawanie leków, zmiany opatrunków oraz inne czynności medyczne pozostające w kompetencjach medycznych,
  • Asystowanie do procedur medycznych;
  • Asystowanie w gabinecie lekarskim w trakcie udzielania świadczeń,
  • Wykonywanie szczepień w zakresie posiadanych uprawnień;
  • Odbywanie wizyt domowych u pacjenta,
  • Wspomoganie obsługi rejestracji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie dla pielęgniarki / pielęgniarz; minimum ukończenie policealnej szkoły średniej oraz uzyskanie dyplomu lub ukończenie szkoły wyższej na poziomie licencjata
  • Życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku pracy, niekaralność;
  • Wskazane doświadczenie w pracy innych podmiotach leczniczych;
  • Posiadanie kursów z zakresu; pielęgniarstwa rodzinnego, szczepień, ekg,
  • Wskazane: odpowiedzialne podejściu do powierzonych obowiązków, pogodne i miłym usposobieniu, zaangażowanie, cierpliwości,rzetelność, samodzielności i dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność obsługi oprogramowania typu mMedica,
  • Posługiwanie i posiadanie profilu zaufanego ePUAP

OFERUJEMY:
  • Praca w doświadczonym zespole medycznym,
  • Możliwość pracy na dowolnej formie zatrudnienia w tym; umowa na działalność gospodarczą, umowa zlecenie, kontrakt, umowa o pracę,
  • Praca w różnym wymiarze zatrudnienia
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach pracy placówek w zakresie 7.00 do 18.00
  • Wolne soboty i niedziele
  • Praca na sprawdzonym i dobrym sprzęcie;
  • Zdrowotne ubezpiecznie medyczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poznania różnych aspektów medycny, uczestnictwo w kursach szkoleniowych
  • Praca w pełni zinformatyzowanych placówkach

  • Praca Bytom
  • Pielęgniarka Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536