Pielęgniarka praca szpital geriatria Warszawa Białołęka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Prowork
28. 5. 2024

Klient ProworkPl MED, specjalistyczny ośrodek Geriatryczny Warszawa Białołęka zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę na umowę o pracę. Mile widziane Pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi, PRACA rózne terminy 2024. ProworkPL MED aktualne oferty dla pielęgniarek - zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty. Podaj swoje preferencje i oczekiwane warunki zatrudnienia - pomożemy Ci znaleźć zaufanego pracodawcę.
Wymagania:
wymagania do pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka:
- wykształcenie kierunkowe jako pielęgniarka
- gotowość do rozpoczęcia pracy pilnie czerwiec/ lipiec 2024 lub termin do ustalenia
Obowiązki:
Klient ProworkPl MED, duży nowoczesny ośrodek/ szpital Geriatryczny/ dla seniorów Warszawa Białołęka, zatrudni pielęgniarki, na umowę o pracę. Obowiązki obejmują świadczenie opieki pielęgniarskiej nad pacjentami - seniorami na oddziale opieli długoterminowej. Złóż aplikację z ProworkPL MED i zdobywaj doświadczenie pielęgniarskie jako Pielęgniarz/ Warszawa Białołęka. Mile widziane Pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi Podpisujesz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Mile widziani kandydaci gotowi do relokacji i przeprowadzenia się do Warszawy!
- zatrudnienie dla pielęgniarek na podstawie umowy o pracę/ pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie dla pielęgniarki - zmiany 12 godzinne / inne do ustalenia
W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ pielęgniarka w specjalistycznym szpitalu/ ośrodku Geriatrycznym Warszawa ub w innych rejonach w Polsce, zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Polsce? Skontaktuj się z ProworkPL MED, pomożemy Ci umówić spotkanie bezpośrednio z zaufanym Pracodawcą i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!

  • Praca Warszawa
  • Pielęgniarka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696