PIEKARZ / POMOCNIK PIEKARZA - PIEKARNIA BEZGLUTENOWA
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
GFS Poland Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie maszyn i sprzętów do procesu produkcji chlebów, bułek
  • Rzetelne stosowanie się do obowiązujących receptur,
  • Przygotowanie ciasta, kontrola wypieku,
  • Dbanie o jakość i powtarzalność produkowanych wyrobów,
  • Zapis czynności w określonych kartach kontroli zgodnie z instruktażem stanowiskowym i systemem jakościowym IFS,
  • Utrzymywanie porządku podczas pracy, a także pozostawianie stanowiska pracy w czystości na koniec zmiany.

WYMAGANIA:

  • mile widzane doświadczenie doświadczenie w branży piekarniczo-cukierniczej i bezglutenowej
  • dobra organizacja pracy oraz zdolności manualne
  • motywacja i chęć do pracy
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • podstawowa obsługa komputera
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w systemie zmianowym
  • możliwość nadliczbowych godzin pracy za dodatkowe wynagrodzenie oraz w weekendy
  • możliwość premii za zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie na start adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • szkolenia stanowiskowe
  • komfortowe warunki pracy w technologicznie zaawansowanym zakładzie
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • wsparcie ze strony lidera i kierownika
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość awansu, możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu

  • Praca Bielsko-Biała
  • Piekarz Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914