Piekarz/Kierownik/Manager - ŚWIETNE WARUNKI
  • Płońsk
Płońsk, Płońsk, Polska
S&A sp. z o.o
14. 5. 2024

S&A Sp .z o.o., Agencja Pracy Tymczasowej działa na terenie Europy w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

Masz Pytania?

Zadzwoń do Nas!

Tel. 793 372 127

Zadania

  • Wyrabianie, formowanie ciasta
  • Wypiekanie pieczywa
  • Obsługa pieca, maszyn piekarskich
  • Przestrzeganie i realizacja wytycznych (instrukcje pracy, regulaminy itp.)
  • Kierowanie zespołem

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako piekarz lub cukiernik min.3-lata
  • Prawo jazdy kat.B (mile widziany)
  • Samochód na wyjazd (mile widziany)

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Wysokie zarobki
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Polska umowa, legalne zatrudnienie

  • Praca Płońsk
  • Kierownik Płońsk
  • Kierownik płoński
  • Manager Płońsk
  • Manager płoński
  • Płońsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696