Piekarz
  • Opole
Piekarz
Opole, Opole, Województwo opolskie, Polska
ILLUSTRO Doradztwo S.C.
16. 9. 2024

Dla naszego Klienta, piekarni z ugruntowaną pozycją na opolskim rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Piekarz

Miejsce pracy: okolice Opola

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie wypieków zgodnie z recepturami
  • Obsługa specjalistycznych pieców konwekcyjnych
  • Dbanie o wysoką jakość przygotowania i higieny wyrobów

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)
  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy:

  • Konkurencyjne warunki finansowe
  • Możliwość zatrudnienia z zakwaterowaniem
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do profesjonalnych, nowoczesnych narzędzi pracy
  • Pracę w stabilnej firmie, funkcjonującej od wielu lat na rynku

  • Praca Opole
  • Piekarz Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667