PIEKARZ
  • Zgorzelec
PIEKARZ
Zgorzelec, Zgorzelec, Dolnośląskie, Polska
QuickJobs.de
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko: PIEKARZ
Miejsce pracy: 36433 Bad Salzungen/ Thüringen
WYMAGANIA:
- mile widziany ukończony zawód piekarza
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy jako piekarz
- znaj. języka niemieckiego nie jest wymagana
- kreatywna i samodzielna praca
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- przygotowywanie produktow na wypiek
- wyrób ciasta na różnego rodzaju produktów piekarskich (chleb, ciasta, wypieki słodkie itp.)
- praca przy piecu
OFERUJEMY:
- praca od zaraz na czas nieokreślony
- stawka wynagrodzenie ok. 1.650 - 1700 €/h Netto
- praca od pon.-sob. 21:00-6:00, caly etat
- zatrudnienie na niemiecką umowę, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- mieszkanie opłaca pracodawca
- koszty zuzycia w mieszkaniu ok.100-170€, oplaca pracownik
Aplikacje prosze skladac na
Tel.+49 151 222 84642 (tez Whatsapp) lub kontakt na Messengera
Tel.+49 36949 124901
Tel.:+48 573 56 9853

  • Praca Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228