PIEKARZ/CUKIERNIK (NR 1006)
  • Lipnica
Lipnica, Ks. Józefa Schulza 3, 85-315 Bydgoszcz, powiat: bytowski, woj: pomorskie
"TRENKWALDER a PARTNER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
16. 4. 2024
od 4 242 do 7 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Ogólny zakres obowiązków:
- przygotowywanie ciast wg receptur,
- składanie, krojenie, dekorowanie wyrobów cukierniczych,
- wypiekanie produktów,
- obsługa urządzeń służących do produkcji wyrobów cukierniczych.
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenie.
Godziny pracy: 5:30 - 13:30, 13:30 - 21:30.

Inne wymagania
wykształcenie zawodowe: piekarz/cukiernik, doświadczenie w zawodzie piekarza/cukiernika w dużej piekarni, znajomość technologii produkcji ciast

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Lipnica
  • Lipnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570