Piekarz
  • Warszawa
Piekarz
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Lesaffre Polska S.A.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Piekarz

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie wypieków kontrolnych
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów Lesaffre
  • zakup surowców potrzebnych do wypieków
  • udział w projektach R&D
  • uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach

Nasze wymagania

  • wykształcenie w zawodzie piekarz
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ugruntowana wiedza w zakresie technologii piekarstwa (wszystkie rodzaje pieczywa)
  • komunikacja na wysokim poziomie i umiejętność współpracy zespołowej
  • zaangażowanie, samodzielność w działaniu i dobrą organizację pracy
  • dyspozycyjność, sumienność i punktualność
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność dzielenia się swoim doświadczeniem
  • znajomość technologii ciastkarskiej

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę docelowo na czas nieokreślony
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów - prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do wczasów, przedszkoli, żłobków, kartę Multisport, bezpłatną naukę języka angielskiego i wiele innych
  • ciekawą pracę w silnie osadzonej na rynku i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • wdrożenie gwarantujące komfortowe wykonywanie obowiązków
  • otwartość na Twoje pomysły i wsparcie w ich wdrażaniu
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i projektach

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

  • Praca Warszawa
  • Piekarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544