Piaskarz - praca od zaraz
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla naszego klienta, który zajmuje się produkcją i obróbką wyrobów metalowych - firma specjalizuje się w precyzyjnym cięciu, gięciu, spawaniu oraz montażu elementów do obudowy szaf metalowych oraz elementów meblowych.

Poszukujemy  pracownika na stanowisko: Piaskarz

Miejsce pracy: Szczecin, Dąbie

Co oferujemy:

  • pracę na nowej hali produkcyjnej;
  • zatrudnienia na podstawie  umowy o pracę;
  • stawka godzinowa  34 zł brutto + premia;

​Wymagania:
  • chęć do zdobycia nowych umiejętności i rozwoju zawodowego;
  • gotowość do pracy  w systemie 2 zmianowym (6:00 – 14:00; 14:00 – 22:00);
  • min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy jako piaskarz;

Do twoich obowiązków będzie należało:
  • transport detali do i z piaskarni;
  • przygotowywanie powierzchni stalowych do obróbki;
  • obróbka strumieniowo – ścierna czarnej stali elektrokorundem;
  • kontrola jakości w procesie.

Również dla osób  z Ukrainy ????

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544