PHP / Laravel Developer (Full Remote)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
CStore
24. 9. 2024

CStore S.A. jest producentem oprogramowania do automatycznego przyjmowania zamówień online od klientów hurtowych. Gotowy system jest oferowany w modelu SaaS. Ponad 1 000 realizacji w tym dla globalnych marek, jak m.in. Cargill (zatrudniający 160 000 osób). Więcej informacji dostępne na stronie www.cstore.pl

Wymagania:

Biegła znajomość Laravel lub Symfony

Praktyczna wiedza dotycząca projektowania baz danych MySQL,

Znajomość technologii jQuery, HTML5, CSS,

Wiedza z zakresu Responsive Web Design,

Mile widziane doświadczenie przy tworzeniu rozwiązań e-commerce,

Umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

Praca przy innowacyjnych projektach na platformie e-commerce CStore,

Praca w zespole projektowym przy wykorzystaniu narzędzi Atlassian.

Oferujemy:

Pracę zdalną w pełnym wymiarze czasu (wykonywaną z Polski),

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B / umowa o dzieło,

Elastyczne godziny pracy,

Aktywne uczestnictwo w rozwoju platformy CStore,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Rozwój wiedzy z zakresu programowania,

Imprezy integracyjne.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192