PHP Developer (Symfony / mid)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
tomHRM
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć

jesteśmy tomHRM, jeden z najszybciej rozwijających się SaaS-ów z branży HRtech w Polsce.

Nasza platforma transformuje zarządzanie informacjami o pracownikach. Od rekrutacji aż po offboarding, oferujemy zintegrowane źródło danych, które automatyzuje procesy HR, umożliwiając firmom skupienie się na tym, co kluczowe: budowaniu mistrzowskich zespołów i rozwoju biznesu.

Jesteśmy twórcami swojego sukcesu. Nasz model bootstrapping zapewnia niezależność od zewnętrznych źródeł finansowania.

Obsługujemy ponad 650 klientów z 12 krajów, wspierając w codziennej pracy ponad 100 000 pracowników, managerów i specjalistów HR. Do grona naszych klientów należą takie marki jak Mercedes Benz, Alior Leasing, Esotiq, Westwing, STS, Airly, Ailleron, TheFarm51, Brand24, x-kom i Platige Image.

Szukamy osoby szybko uczącej się (stroma krzywa uczenia się), lubiącej mierzyć się z postawionymi celami i lubiącej pracować w zgranym zespole. Stawiamy na mocny team. Średnia stażu w naszym zespole to 5 lat

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenie w Symfony (również v3),
  • Dobra znajomość SQL i Doctrine,
  • Umiejętności optymalizacji zapytań SQL,
  • Bardzo dobrej znajomości PHP (OOP) i dobrych praktyk programowania,
  • Praktyczna znajomość GIT i środowiska Linux,
  • Znajomość JavaScript,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Resztę wiedzy i doświadczenia zdobędziesz u nas.

Zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji tomHRM
  • tworzenie warstwy backendowej,
  • Opracowywanie minimum dokumentacji (nie tworzymy zbędnych dokumentów) do tworzonego oprogramowania,
  • Podział czasu pracy:
  • 80% rozwój
  • 20% wsparcie i utrzymanie.

Stack technologiczny

  • PHP 7/8
  • Symfony
  • Node.js
  • Vue.js
  • MySQL
  • MariaDB
  • PostgreSQL
  • RabbitMQ
  • Elasticsearch
  • Redis
  • AWS (m.in. EC, S3)

Główne narzędzia

  • Git
  • Docker & Docker-Compose
  • Linux
  • PhpStorm
  • xDebug
  • Datadog
  • Clickup

A przede wszystkim

  • Wynagrodzenie 13 000 – 15 000 PLN netto (umowa B2B),
  • Jednorazowy Home Office Bonus 1000 PLN,
  • Dla formy B2B - 26 dni płatnej przerwy,
  • Remote first - pracowaliśmy tak przed pandemią,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Budżet na szkolenia zewnętrzne,
  • Cykliczne szkolenia wewnętrzne,
  • Bonusy za długi staż pracy.

Jak wygląda rekrutacja

  1. Spotkanie online (~30 minut) z Head of Product,
  2. Zadanie testowe
  3. Spotkanie online (~30 minut) z Head of DEV,
  4. Przedstawienie oferty/decyzja.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584