PHP Developer (DevOps Team)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
E Net Production Sp. z o.o.
7. 10. 2024

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie zawodowe polegające na kształtowaniu procesów developerskich, chciałbyś pomóc rozwijać praktyki CI/CD oraz dbać o Developer Experience w naszej organizacji to zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i odpowiedz na nie jak najszybciej. Czeka Cię współpraca z doświadczonymi zespołami Software Developerów, Software Testerów, Scrum Masterów oraz E-Commerce System Consultantów, którzy pracują nad rozwojem i wsparciem jednego z największych systemów e-commerce, który powstał w Polsce. System dziennie obsługuje miliony użytkowników internetowych, a swoje udane działania on-line prowadzą na tym systemie takie marki jak: Media Expert, Salony Agata, KROSS i wielu innych.

Zadania na stanowisku

  • Wsparcie developerów przy pracach na serwerach produkcyjnych / stagingowych / lokalnych.
  • Koordynacja i komunikacja z zespołami developerskimi na temat znalezionych problemów.
  • Rozwój i utrzymanie procesów CI oraz CD.
  • Utrzymanie działania systemów produkcyjnych, monitorowanie jakości (ciągłość działania, wydajność).
  • Możliwość kreowania procesów funkcjonowania organizacji.

Wymagania

  • Znajomość PHP.
  • Znajomość GIT.
  • Znajomość MySQL (tworzenie i analiza zapytań).
  • Otwartość i zaangażowanie.
  • Chęć rozwoju.

Mile widziane

  • Znajomość języków skryptowych (np. Python, Bash).
  • Znajomość narzędzi CI/CD (preferowany Gitlab).
  • Znajomość konteneryzacji (preferowany Docker).
  • Doświadczenie w pracy z Symfony, Node.js.
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji (preferowany Ansible).
  • Znajomość środowisk Linux.
  • Znajomość Kubernetes.

Oferujemy

  • Rozwój umiejętności i zdobycie praktycznego doświadczenia w bardzo szerokim zakresie branży e-commerce.
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie — jesteśmy otwarci na różne formy współpracy (umowa o pracę, B2B).
  • Pakiet benefitów (w tym ubezpieczenie medyczne MEDICOVER grupowe na życie PZU, pakiet sportowy Medicover SPORT).
  • Pracownicze programy zniżkowe np. Media Expert.
  • Szkolenia i rozwój osobisty.
  • Konwersacje w języku angielskim z Native Speakerem.
  • Pracę w nowoczesnym biurze w dobrze skomunikowanej części Katowic lub pracę zdalną.
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i świetnych ludzi wokół z ciekawymi zainteresowaniami.

  • Praca Katowice
  • Team leader Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190