PHP Developer
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Przelewy24
12. 6. 2024

Serwis Przelewy24, należący do PayPro SA, od 19 lat współtworzy polską branżę e-commerce. Wyznacza trendy, dostarczając największą na rynku liczbę rozwiązań płatniczych dopasowanych do każdego biznesu. Najwyższy poziom usług zapewniają stale ulepszane rozwiązania informatyczne oraz polityka bezpieczeństwa. Operator obsługuje zarówno największe firmy, jak i małe e-biznesy, oferując ponad 400 metod płatności. Już ponad 150 000 partnerów obdarzyło zaufaniem serwis Przelewy24 i korzysta z jego innowacyjnych rozwiązań płatniczych.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w pełnym cyklu tworzenia oprogramowania (analiza wymagań, projektowanie, implementacja i dostarczenie dokumentacji technicznej)
  • Praca w metodykach Agile (Scrum, Kanban)
  • Programowanie zgodnie z zasadami clean architecture i SOLID
  • Tworzenie testów PHPUnit, Codeception
  • Implementacja rozwiązań ukierunkowanych na wysoką wydajność i niezawodność
  • Wykorzystanie Git, RabbitMQ, MySQL, Elasticsearch

Nasze wymagania

  • Biegła umiejętność programowania w języku PHP poparta doświadczeniem w projektach komercyjnych
  • Praktyczna znajomość programowania obiektowego PHP oraz wzorców projektowych
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu relacyjnych baz danych (MySQL)
  • Swobodne posługiwanie się typowymi narzędziami środowiska programistycznego (Git, shell, IDE)
  • Zaangażowanie, kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole rozproszonym

Mile widziane

  • Znajomość Symfony/Laravel Framework
  • Znajomość RabbitMQ, Elasticsearch
  • Znajomość dobrych praktyk SOLID
  • Tworzenie testów PHPUnit
  • Znajomość Javascript

Oferujemy

  • Pracę dla lidera rynku płatności, marki rozpoznawanej zarówno w Polsce, jak i za granicą
  • Pracę w doświadczonym zespole, przy interesujących projektach, umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia z zakresu nowych technologii oraz topowych rozwiązań na rynku
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • Pakiet benefitów (m.in.: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i MedicoverSport grupowe ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego w godzinach pracy)
  • Udział w fajnych wydarzeniach integracyjnych

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851