PHP Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 4. 2024

Dla naszego Klienta tworzącego aplikacje dla branży edukacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Programista PHP

Oczekujemy

  • Umiejętności programowania obiektowego w PHP, z naciskiem na czysty kod, refaktoryzację i testy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową typu Multisport

Zadania

  • realizacji nowych funkcjonalności
  • bieżącym utrzymaniu systemu (bugfixy, refaktoring, pisanie testów)
  • dbałości o jakość i czystość kodu
  • stopniowej migracji kodu legacy na Symfony
  • aktualizowaniu dokumentacji technicznej
  • bieżącym kontakcie z analitykami, testerami oraz klientem wewnętrznym

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448