PHP Developer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Appwise Software House
16. 9. 2024

Appwise Software House jest dynamicznie rozwijającą się firmą tworzącą dedykowane oprogramowanie dla biznesu. Nasze produkty są aktywnie wykorzystywane zarówno w sektorze typowo usługowym jaki i np. branży TSL. Z uwagi na ciągły wzrost, szukamy kreatywnych i pełnych pasji osób, znudzonych korporacją gdzie ich praca jest często niezauważalna. U nas masz realny wpływ na produkt i jego kształt a każda dostarczona funkcjonalność i zadowolony klient daje olbrzymią satysfakcję. Jeśli chcesz pracować w przyjemnej atmosferze, ze wspaniałymi ludźmi i ciekawymi wyzwaniami, dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko PHP Developer do jednego z naszych projektów.

Lokalizacja: Wrocław

OBOWIĄZKI:

  • rozwój aplikacji przy użyciu języka PHP,Node.js i baz danych MySQL/MariaDB
  • przygotowywanie warstwy wizualnej aplikacji z wykorzystaniem HTML, CSS i Javascript - mile widziane
  • współpraca z innymi zespołami (graficy, testerzy)
  • prezentacje dostarczonych funkcjonalności wraz z zespołem

NASZE OCZEKIWANIA:

  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w PHP, Node.js
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem lub na stanowisku eksperckim (Senior Developer)
  • znajomość wzorców projektowych i takich zagadnień jak SOLID, KISS i DDD.
  • bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego frameworka (Zend, Symfony, Laravel itp.)
  • doświadczenie w budowaniu serwisów RESTowych.
  • dobra znajomość HTML, CSS i Javascript
  • znajomość systemu kontroli wersji Git
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (MariaDB, MySQL, PostgreSQL, MSSQL)

MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • doświadczenie w budowanie aplikacji konteneryzowanych (Docker)
  • znajomość frameworków frontendowych (Vue, React)
  • zaawansowana znajomość CSS (animacje, transformacje, flex)
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji SPA
  • znajomość GitlabCI i umiejętność budowania pipeline’ów
  • doświadczenie w pracy z chmurą AWS
  • doświadczenie z platformami ecommerce (Wellcommerce, Woocommerce, Shopify)

OFERUJEMY:

  • komfortowe biuro we Wrocławiu, z łatwym dojazdem z dowolnej części miasta
  • elastyczne godziny pracy dostosowane do Ciebie
  • wybrany sprzęt bardzo dobrej klasy
  • możliwość pracy zdalnej bez ograniczeń
  • prywatną opiekę medyczną i karty multisport

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584