PHP Developer
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
BaseLinker
26. 5. 2024

W BaseLinker tworzymy i doskonalimy platformę SaaS , która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce przewagę nad konkurencją poprzez pełną integrację systemów, automatyzację i optymalizację procesów we wszystkich kanałach sprzedaży.

Do tej pory udało nam się wykonać setki integracji (m.in. Amazon, Allegro, eBay, Etsy, Shopify, WooCommerce, UPS, DHL) , a naszymi klientami są największe organizacje e-commerce.

Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii.

W związku z naszym intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko PHP Developer , na którym będziesz odpowiadał/a za rozwój platformy BaseLinker.

Twoje zadania:

  • rozwijanie platformy BaseLinker , tak aby była spójna z istniejącymi i nowymi integracjami
  • utrzymywanie podstawowych funkcjonalności platformy
  • optymalizacja kodu pod kątem wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa aplikacji
  • tworzenie i utrzymywanie wewnętrznej dokumentacji projektowej, w tym dokumentacji kodu aplikacji
  • współpraca bezpośrednio z liderami technicznymi, innymi deweloperami oraz zespołami wsparcia i utrzymania systemu
  • udział w dodatkowych projektach rozwojowych systemu BaseLinker

Na co dzień pracujemy z:

  • PHP
  • MySQL
  • REST API
  • GIT
  • JavaScript

Szukamy osoby, która:

  • posiada minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z użyciem języka PHP
  • pracowała w obszarze e-commerce
  • ​​​​potrafi pisać czysty, wydajny i łatwy w utrzymaniu kod
  • ma doświadczenie w pracy z kodem legacy
  • posiada umiejętności analityczne
  • jest samodzielna oraz potrafi zarządzać swoimi zadaniami w modelu pracy zdalnej
  • posługuje się językiem angielskim przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym B2
  • chce rozwijać swoje umiejętności programistyczne w obszarze PHP (obecnie nie pracujemy na żadnym frameworku)

Ze swojej strony oferujemy:

  • praca z własnym produktem BaseLinker - to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
  • rozwój systemu, z którego na co dzień korzysta tysiące firm
  • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
  • pracujemy 100% zdalnie - ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu
  • stawiamy na długofalową współpracę
  • oferujemy budżet wiedzowy - Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
  • Karta Multisport, opieka medyczna Lux Med oraz dostęp do platformy Mindgram to u nas podstawa :)

Zapewniamy bardzo krótki i przejrzysty proces rekrutacji - rozmowa z osobą z HR, najlepszych kandydatów zapraszamy do rozwiązania krótkiego zadania technicznego, by na spotkaniu z naszymi liderami technicznymi poznać się lepiej i przybliżyć Ci specyfikę naszego projektu. Po tych 3 krokach zazwyczaj jesteśmy gotowi przekazać finalny feedback - mamy nadzieję, że ofertę współpracy :)

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064