Pewne zatrudnienie dla magazyniera od zaraz!
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, Łódzkie, Trębaczew, okolice Radomska, Polska
GRUPA CONTRAIN
20. 8. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, oferującego produkty i usługi produkcyjne  z branży budowlanej i inżynieryjnej, prowadzimy rekrutację na stanowisko  Magazynier

Jeśli zależy Tobie na stabilnej pracy w firmie, która nieustannie stawia na rozwój i dobrostan pracowników zapoznaj się jak najszybciej z poniższym ogłoszeniem.

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek pojazdów
  • Przyjmowanie i kontrola towaru, kompletacja i pakowanie towaru dla wysyłki
  • Obsługa urządzeń technicznych (np. komputera)
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i przestrzeni pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży magazynowej lub produkcyjnej
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (z poziomu 0)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę już po 6 m-cach
  • Pracę w systemie 2- zmianowym
  • Wynagrodzenie podstawowe 4500-5500 zł brutto *w zależności od doświadczenia
  • Premię miesięczną
  • Jasny, przejrzysty proces rekrutacji
  • Pełne wsparcie: opiekę i obsługę administracyjną w trakcie zatrudnienia i podczas współpracy

  • Praca Radomsko
  • Magazynier radomski
  • Magazynier Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544