Personel sprzątający z orzeczeniem umowa o pracę Wejherowo
  • Wejherowo
Wejherowo, Wejherowo, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości w budynku kulturowym.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miejsce pracy : Wejherowo, ul. Jana III Sobieskiego

Opis stanowiska : Utrzymanie czystości w obiekcie kulturowym, sprzątanie pomieszczeń biurowych, sal, korytarzy, toalet, aneksów kuchennych itp.

Oferujemy :

- pracę na cały etat ( osoby z orzeczeniem 7 h)

-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

WYŚLIJ SMS o treści: WEJHEROWO, a oddzwonię.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 660 752 520

Wymagania

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

- umiejętność organizacji czasu pracy;

- miła aparycja i zadbany wygląd,

- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;

- gotowość do pracy na II zmiany 6:00-13:00 i 13:00-20:00 (poranna, popołudniowa), Pon.-Niedz. praca wg. harmonogramu

  • Praca Wejherowo
  • Wejherowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584