Personel sprzątający biura z orzeczeniem Gdańsk Matarnia
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Świadczymy profesjonalne usługi sprzątania na obszarze woj. pomorskiego, aktualnie poszukujemy pracowników porządkowych do utrzymania czystości w budynku biurowym.

Stanowisko: Personel sprzątający
Miejsce pracy : Gdańsk Matarnia, ul. Budowlanych,
Rozpoczęcie pracy: Listopad.

Opis stanowiska :
Utrzymanie czystości w zakładzie pracy ( w pomieszczeniach biurowych, na korytarzach, szatni, salach, toaletach obiektu itp.)
Oferujemy :
- praca na cały etat (mile widziane osoby z orzeczeniem umiarkowanym)
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
-świadczenia dla osób z niepełnosprawnością,
-ubezpieczenie grupowe

Wymagania

Wymagania :
- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- miła aparycja i zadbany wygląd,
-orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane
- gotowość do pracy: 6:00- 14:00 i 14:00-21:00, Pon.-Pt.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116