Personel sprzątający – praca w Szwecji
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
In-Serv Team Sp. z o. o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na stanowisku sprzątaczki na campingu
  • Sprzątanie domków i części wspólnych

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość j. angielskiego - poziom komunikatywny

OFERUJEMY:
  • Stawka 9-11€/h na rękę
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje
  • Stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Zdalna i szybka rekrutacja

Gwarantujemy:

  • Zawsze podajemy stawki netto - z góry wiesz ile zarobisz na rękę! (nie ma żadnych ukrytych kosztów)
  • Opiekę dedykowanego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie (zawsze się dodzwonisz lub dostaniesz szybką odpowiedź SMS)
  • Szybkie rozwiązywanie problemów, z którymi możesz się spotkać
  • Pierwszeństwo w dostępie do nowych ofert dla stałych pracowników
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem
  • Najwyższą jakość obsługi - rekrutacja jest przyjazna i bardzo sprawna
  • Regularne informowanie o nowych ofertach pracy dopasowanych do Twoich kwalifikacji

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

113 581
19 190