Performance Marketing Specialist
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
4Mass S.A.
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii digitalowych (Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads, itp.) w celu zwiększenia sprzedaży i zaangażowania klientów.
  • Monitorowanie wyników kampanii, analiza danych i wprowadzanie zmian mających na celu poprawę kluczowych wskaźników efektywności (KPIs).
  • Zarządzanie budżetami reklamowymi oraz optymalizacja kosztów pozyskania klientów (CAC).
  • Współpraca z zespołem kreatywnym przy tworzeniu treści reklamowych oraz z zespołem IT w zakresie integracji kampanii z narzędziami analitycznymi.
  • Raportowanie wyników działań marketingowych oraz rekomendowanie strategii optymalizacyjnych.
  • Śledzenie trendów rynkowych i wprowadzanie nowych rozwiązań z zakresu marketingu performance.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży kosmetycznej lub pokrewnych.
  • Znajomość narzędzi marketingowych i analitycznych (Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads Manager, itp.).
  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków na ich podstawie.
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetami reklamowymi.
  • Kreatywność i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie zajmującej się produkcją kosmetyków
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczne godziny pracy
  • Udział w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych
  • Ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność w działaniu i wykorzystywanie swojej kreatywności w codziennej pracy - nie planujemy Cię ograniczać w działaniu :)
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Spotkania i wyjścia integracyjne
  • Brak dress code’u - w środy przychodzimy w dresach ?

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584