Performance Marketing Manager
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
WhitePress
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Min. 4 lata doświadczenia w kierowaniu kampaniami marketingowymi typu PPC;

  • Doświadczenie w kampaniach Google Ads i Facebook Ads poparte sukcesami;

  • Znajomość prowadzenia kampani poprzez Linkedin Ads oraz Meta Ads;

  • Doświadczenie w przygotowywaniu komunikacji marki: social media, mailingów, promocji;

  • Doświadczenie w odpowiedzialnym kierowaniu zespołem;

  • Znajomość zasad poprawnej pisowni w języku polskim;

  • Bardzo znajomość narzędzi: Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ads, Meta Ads;

  • Kreatywność, umiejętności analityczne i doskonała znajomość aktualnych trendów marketingowych;

  • Znajomość specyfiki mediów społecznościowych i wyszukiwarek;

  • Doświadczenie z narzędziami do zarządzania ofertami oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Sumienność i systematyczność;

  • Proaktywność, zorientowanie na cel, świetna organizacja pracy.

WYMAGANIA:
  • Przygotowywanie akcji promocyjnych w ramach kampanii SEM;

  • Analizowanie skuteczności danych, monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie odpowiednich działań optymalizacyjnych;

  • Zarządzanie płatnymi kampaniami reklamowymi, w tym dostosowywanie budżetu i strategii kampanii;

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez efektywne działania w zakresie SEM;

  • Zarządzanie zespołem ds. SEM i marketingu oraz kampaniami reklamowymi;

  • Śledzenie i raportowanie wyników kampanii SEM;

  • Optymalizacja kampanii w celu osiągnięcia najlepszych wyników;

  • Współpraca z zespołami ds. SEO i marketingu w celu osiągnięcia wspólnych celów i strategii marketingowych.

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie w przedziale 13-20 tys. zł netto na B2B, w zależności od doświadczenia;

  • Stabilne zatrudnienie, możliwość współpracy również na UoP;

  • Ogromną dawkę wiedzy i wsparcie doświadczonego zespołu;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia u lidera w branży content marketingu;

  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, MultiSport, własny budżet szkoleniowy itp.;

  • Pracę w firmie o dużej dynamice wzrostu, działającej na rynku międzynarodowym i obsługującej ciekawych klientów;

  • Szkolenia i udział w wielu konferencjach branżowych;

  • Udział w programie poleceń pracowników;

  • Świętowanie urodzin;

  • Jogaoffice;

  • Wyjścia integracyjne i pracownicze inicjatywy;

  • Codzienne śniadania, pyszne owoce i świeżo mielona kawa.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Chief marketing officer Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Manager Bielsko-Biała
  • Content Manager Bielsko-Biała
  • Account manager Bielsko-Biała
  • Project Manager Bielsko-Biała
  • Product manager Bielsko-Biała
  • HR Manager Bielsko-Biała
  • Key Account Manager Bielsko-Biała
  • Business Development Manager Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536