Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością (SZJ), Jakość
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
CorsonHR
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Nr licencji:7933
Opis stanowiska:
- Nadzór nad systemami zarządzania jakością (SZJ), w szczególności ISO 9001, ISO 14001
- Współpraca z klientami, dostawcami i innymi interesariuszami w zakresie jakości
- Koordynowanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
- Prowadzenie szkoleń dla pracowników w odniesieniu do procedur ISO
- Inicjowanie i koordynowanie działań związanych z wykrytymi niezgodnościami
- Raportowanie wskaźników
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania jakością lub pokrewne
- Doświadczenie na stanowisku związanym z SZJ
- Znajomość norm ISO 9001, ISO 14001
- Znakomite umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Mile widziana znajomość j. angielskiego
- Mile widziana znajomość normy IATF 16949, VDA 6.3, VDA 6.5 lub ISO 45001, ISO 22301, ISO 27001
Oferujemy:
- Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
- Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń
- Pracę w dynamicznym i rozwojowym środowisku
- Ubezpieczenie na życie
- Atrakcyjne pakiety medyczne
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji
Aby aplikować, prosimy o wysłanie CV przez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584