Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością (SZJ), Jakość
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
CorsonHR
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Nr licencji: 7933
Zakres obowiązków
- Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej, zgodnie z wymaganiami ISO 9001/ IATF 16949 oraz specyficznymi wymaganiami klientów - procedury, formularze, instrukcje pracy
- Planowanie i koordynowanie audytów procesu (VDA 6.3), wyrobu (VDA 6.5)
- Udział w audytach wewnętrznych Systemu Zarządzania Jakością
- Nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi (sprawdzanie, wzorcowanie, MSA)
- Inicjowanie i koordynowanie działań związanych z wykrytymi niezgodnościami zarządzanie reklamacjami
- Bieżący nadzór nad jakością realizowanych procesów produkcyjnych i produkowanych wyrobów
- Nadzór nad dokumentacją systemu zarządzania jakością
- Zapewnienie sprawnego wdrażania procedur ISO oraz nadzór nad poprawnością ich bieżącej realizacji w organizacji,
- Planowanie i nadzorowanie przebiegu audytów wewnętrznych, nadzorowanie działań podejmowanych w sytuacji wystąpienia niezgodności
- Prowadzenie szkoleń dla pracowników w odniesieniu do procedur ISO
- Koordynacja audytów zewnętrznych
Poszukiwane kompetencje
- Doświadczenie zawodowe w dziale jakości
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Power Point, Word)
- Znajomość wymagań ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3
- Znajomość narzędzi jakościowych: 8D, QRQC, 5 WHY, Ishikawa
- Znajomość FMEA, PPAP, SPC, MSA, APQP
- Umiejętności analityczne
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Niezbędne narzędzia pracy
- Atrakcyjne pakiety medyczne
- Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536