Pełnomocnik systemu zarządzania jakością
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Klient portalu Praca.pl
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • nadzór nad realizacją przyjętej w organizacji polityki jakości;
  • ustalanie celów i wskaźników jakościowych dla firmy;
  • nadzorowanie systemów zarządzania jakością wg standardów: ISO45001, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, IATF 16949:2016, CQC;
  • prowadzenie, nadzorowanie oraz akceptowanie zmian w dokumentach SZJ
  • planowanie, organizacja i realizacja audytów wewnętrznych sytemu, procesów i produktów;
  • planowanie, organizacja i realizacja audytów certyfikujących, homologacyjnych oraz klienta;
  • planowanie i realizacja szkoleń wewnętrznych pracowników Spółki w zakresie SZJ;
  • współpraca z firmami konsultingowymi, szkoleniowymi i certyfikującymi;
  • analizy efektywności SZJ;
  • zarządzanie i organizacja pracy w obszarze jakości (ok. 10 osób)

Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • doświadczenia w roli Pełnomocnika ds. SZJ lub zbliżonej w firmie automotive;
  • praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością wg standardów IATF 16949:2016;
  • praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami jakościowymi (m.in. FMEA, MSA, SPC, 8D);
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającą komunikację z audytorami i klientami (B2/C1);
  • uprawnienia audytora wewnętrznego: ISO45001, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, IATF 16949:2016

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia kandydata;
  • realny wpływ na rozwój organizacji;
  • bogaty pakiet benefitów w tym auto służbowe;
  • umożliwienie pomocy przy relokacji oraz możliwość pracy hybrydowej.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045