Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • Slupsk
Słupsk, Slupsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
AGC Automotive Poland Sp. z o.o
30. 9. 2024

Miejsce pracy: Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie i koordynacja działań związanych z wdrożeniem, funkcjonowaniem i utrzymaniem ZSZ w oparciu o wymagania norm ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 4501:2018 oraz ISO 22163:2023 (IRIS Rev. 4);
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych związanych ze sprawami dotyczącymi Zintegrowanego Systemu Zarządzania;
  • Planowanie, przeprowadzanie i nadzorowanie przebiegu auditów wewnętrznych;
  • Nadzór nad dokumentacją oraz zapisami ZSZ;
  • Identyfikowanie wymagań prawnych ogólnych, środowiskowych, BHP i innych oraz aktualizowanie aspektów środowiskowych;
  • Administrowanie dokumentacją systemową Zintegrowanego Systemu Zarządzania;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z gospodarowaniem odpadami;
  • Raportowanie i monitorowanie wskaźników efektywności procesów oraz wybranych elementów działalności środowiskowej i BHP;
  • Szkolenie pracowników z zakresu wymagań norm i wdrożonego systemu.

Nasze wymagania

  • Znajomość wymagań ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO ISO 4501:2018;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Praktyczna znajomość pakietu Office w szczególności MS Excel;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację w mowie i piśmie;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Zaangażowanie i gotowość do podejmowanie własnych inicjatyw związanych z funkcjonowaniem systemu.

Mile widziane

  • Znajomość wymagań ISO 22163:2023 (IRIS Rev. 4) oraz narzędzi informatycznych związanych z funkcjonowaniem ZSZ będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie do indywidulanego ustalenia
  • Pakiet świadczeń socjalny: świadczenia świąteczne, wsparcie dla pracowników w trudnej sytuacji losowej
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • System premiowy
  • Możliwość dofinansowania karty sportowej
  • Przyjazny proces wdrażania na stanowisko pracy pod okiem doświadczonych kolegów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • przyjazny proces wdrażania na stanowisko pracy
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • 13 wynagrodzenie

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV

Grupa AGC to czołowy światowy dostawca szkła dla sektorów budowlanego i motoryzacyjnego, a jednocześnie jeden z największych producentów szyb samochodowych na świecie. Działalność AGC Automotive Poland w branży motoryzacyjnej obejmuje produkcję i sprzedaż przednich szyb, a także kompleksową gamę usług na rynku wtórnym - od produkcji, poprzez dystrybucję, aż po sprzedaż detaliczną.

Prosimy o dopisanie na dole CV oraz Listu Motywacyjnego zgody na przetwarzanie dodatkowych danych w sytuacji wskazania danych (np. informacji o szkoleniach, wizerunku) niewymaganych w art. 22(1) K.p. O PONIŻSZEJ TREŚCI:”Na podstawie art. 22(1a-b) Kodeksu pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AGC Automotive Poland Sp. z o.o. oraz współadministratorów dodatkowych danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz Liście Motywacyjnym do celów przyszłych rekrutacji."Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z ich treścią. 1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest firma AGC Automotive Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie (75-211) przy ulicy Bohaterów Warszawy 11, posiadającą numer NIP 6690407477, będąca częścią grupy AGC Europe. Współadministratorami Pani/Pana danych osobowych są spółki wchodzące w skład grupy kapitałowej AGC na świat.Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod-ng@eu.agc.com2.Cel i podstawy przetwarzaniaPaństwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.AGC Automotive Poland Sp. z o.o. będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (dane szczególnej kategorii, np. dotyczące zdrowia) konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.Odbiorcy danych osobowych3.Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane odpowiednim odbiorcom, w szczególności podmiotom zewnętrznym zajmującym się obsługą informatyczną, medyczną, archiwizacyjną lub prawną Administratora albo instytucjom uprawnionym do kontroli działalności Administratora lub podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie odrębnych przepisów prawa. 4.Okres przechowywania danychPaństwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 9 miesięcy.5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych na adres mailowy iod-ng@eu.agc.com.Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.6. Informacja o wymogu podania danychPodanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa dodatkowych danych jest dobrowolne.7. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.8. Administrator informuje, iż Pani/Pana dane osobowe mogą w wyjątkowych sytuacjach zostać przekazywane poza państwa EOG i tylko w przypadku uzasadnionego interesu Administratora w ramach współadministrowania danymi osobowymi

  • Praca Słupsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Słupsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Słupsk
  • Specjalista ds. finansów Słupsk
  • Pracownik ds. administracji Słupsk
  • Specjalista ds. reklamy Słupsk
  • Specjalista ds. transportu Słupsk
  • Specjalista ds. HR Słupsk
  • Specjalista ds. turystyki Słupsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Słupsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132