Pełnomocnik ds. systemów zarządzania jakością
  • Zalewo
Zalewo, Zalewo, warmińsko-mazurskie, Polska
Zakład Drobiarski Lech-Drób sp. z o.o.
30. 8. 2024

Obowiązki

  • nadzorowanie systemów zarządzania jakością IFS, HACCP, BRC;
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu IFS, HACCP, BRC;
  • nadzorowanie i wdrażanie działań korygujących;
  • prowadzenie spotkań dotyczących jakości;
  • monitorowanie procesów mających miejsce w firmie i proponowanie działań doskonalących;
  • przygotowanie i zarządzanie dokumentacją systemową;
  • współpraca z jednostkami certyfikującymi;
  • przygotowanie zakładu do audytów certyfikujących.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • doświadczenie na stanowiskach w obszarze zarządzania jakością, optymalna w branży spożywczej;
  • udokumentowana znajomość IFC, HACCP, BRC;
  • doświadczenie w wdrażaniu i nadzór nad systemami IFS, HACCP, BRC;
  • kwalifikacja audytora wewnętrznego, mile widziane audytora wiodącego;
  • znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność opisu procesów ( mapowania, procedury, dokumentacja, archiwizacja);
  • umiejętności kierownicze;
  • zdolności organizacyjne;
  • komunikatywność;
  • konsekwencja, zdecydowanie i samodzielność w działaniu.

Oferujemy

  • bony świąteczne;
  • paczki świąteczne dla dzieci;

  • Praca Zalewo
  • Zalewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584