Pełnomocnik ds. cyberbezpieczeństwa
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A
2. 10. 2024

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. to organizacja, która zajmuję się produkcją i serwisem sprzętu łączności na potrzeby Sił Zbrojnych oraz pozostałych służb mundurowych.

Spółka oferuje również sprzęt, wykorzystywany na stanowiskach dowodzenia i kierowania różnych szczebli SZ RP. Ponadto, jako operator satelitarny, WZŁ-1 S.A. mogą świadczyć usługi zarówno dla sektora wojskowego, jak i cywilnego.

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • monitorowanie, analiza, opiniowanie i projektowanie mechanizmów bezpieczeństwa dla zasobów teleinformatycznych Spółki,
  • obsługiwanie incydentów bezpieczeństwa,
  • zarządzanie podatnościami oraz wyznaczanie kierunków ich przeciwdziałania zagrożeniom,
  • prowadzenie działań threat hunting i analizowanie działań złośliwego oprogramowania,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemów bezpieczeństwa, procedur i instrukcji wewnętrznych,
  • współpraca z dostawcami usług i systemów bezpieczeństwa,
  • współpraca z obszarem IT/OT, doradzanie i wspieranie na rzecz rozwoju systemów bezpieczeństwa IT/OT,
  • analizowanie i raportowanie działań z zakresu: mechanizmów bezpieczeństwa (w tym m.in. ochrony antywirusowej, backupu, sieci LAN i innych systemów).

Kompetencje, których szukamy:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze informatyki lub/i cyberbezpieczeństwa,
  • doświadczenie w pracy z systemami bezpieczeństwa klasy SIEM, Anomaly Detection, IDS/IPS, SOAR, DLP, VM, PAM, antyDDos lub innymi mechanizmami bezpieczeństwa
  • Certyfikaty bezpieczeństwa (np. CCSA, CCNA, CISA, CPTE)
  • 5 lat doświadczenia w infrastrukturze IT/OT i/lub bezpieczeństwie w dużym przedsiębiorstwie i/lub środowisku skoncentrowanym na produkcji
  • Doświadczenie w różnych aspektach zarządzania bezpieczeństwem: planowanie ciągłości działania, reagowanie na incydenty związane z bezpieczeństwem, audyty bezpieczeństwa, szkolenia w zakresie bezpieczeństwa, świadomość bezpieczeństwa i zarządzanie ryzykiem
  • Doświadczenie w pracy z zespołami administratorów oraz SOC
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Umiejętność pracy w zespole oraz skuteczna komunikacja
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość aktualnych trendów i zagrożeń w dziedzinie cyberbezpieczeństwa
  • Umiejętność inicjowania i wdrażania działań prewencyjnych w zakresie cyberbezpieczeństwa,
  • certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności w obszarze bezpieczeństwa IT będą dodatkowym atutem,
  • gotowość do poddania się weryfikacji w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa z zakresu ochrony informacji niejawnych.
  • Angielski min. B2
  • Odpowiedzialność, komunikatywność, analityczne myślenie, radzenie sobie w trudnych sytuacjach.

W ramach współpracy oferujemy:

  • stabilne i rozwojowe miejsce pracy,
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji,
  • umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, PPE, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą),
  • ciekawe projekty w branży przemysłu obronnego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116