PEGA Developer
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Clurgo
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Praca zdalna/hybrydowa

Wynagrodzenie: 20 160 do 25 200 zł

Clurgo to firma stworzona przez developerów dla developerów. Odnajdą się u nas pasjonaci nowych technologii takich jak m.in. Java, Node, Modern Frontend, jak i mikroserwisów. Jesteśmy firmą projektową skupioną na dostarczaniu rozwiązań IT dla naszych Klientów, przy zachowaniu dobrych praktyk programistycznych oraz work-life balance. Realizujemy projekty dla różnych branż - od małych projektów start-upowych, przez wysokobudżetowe projekty dla międzynarodowych firm.

✅ Dołącz do naszego zespołu konsultantów IT. Współpracując z różnymi klientami, oferujemy naszym specjalistom możliwość realizacji projektów o szerokim zakresie i stopniu zaawansowania. Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, ta oferta jest dla Ciebie.

✅Metodyka pracy - Scrum

Szukamy Ciebie, jeśli:

posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie komercyjne jako PEGA Developer

posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie komercyjne w języku programowania Java

cechuje Cię bardzo dobra znajomość platformy PEGA

posiadasz certyfikat CSSA (Senior System Architect) lub LSA (Certified Lead System Architect)

posiadasz praktyczną wiedzę na temat tworzenia i konfiguracji PEGA w oparciu o wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne przy użyciu narzędzi programistycznych w domenie technicznej

posiadasz praktykę w pisaniu testów w celu spełnienia wymagań biznesowych i technicznych, Definition of Done, Definition of Ready, itd.

masz doświadczenie w zwinnym sposobie pracy i metodach (SAFe, Scrum, XP, Kanban itp.)

posiadasz doświadczenie w korzystaniu z Jira i Confluence

lubisz przejmować inicjatywę, proponować rozwiązania i rozmawiać z biznesem

jesteś proaktywny i chętnie dzielisz się wiedzą wewnątrz zespołu

bardzo dobrze znasz język angielski – min. poziom B2 (codzienna współpraca w zespole międzynarodowym)

Mile widziane:

  • Doświadczenie z wdrożeniami usług sieciowych SOAP i RESTful, Kafka
  • Doświadczenie jako Devops

Zadania:

  • Praca nad wdrożeniami funkcjonalności biznesowych i technicznych.
  • Pisanie dedykowanych testów jednostkowych i obsługa innych typów testów.
  • Analiza i naprawa błędów aplikacji znalezionych w różnych środowiskach.
  • Pisanie i aktualizacja projektu technicznego.
  • Instalacja i konfiguracja różnych narzędzi programistycznych.
  • Aktywne wsparcie i współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz innymi interesariuszami projektu.

Czego możesz się spodziewać?

  • Współpracy w oparciu o kontrakt B2B
  • Pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Prawdziwego work-life balance - w tej kwestii nie wierzymy w półśrodki
  • Płaskiej struktury i niekorporacyjnej atmosfery
  • ‍♀Benefitów: opieka medyczna, karta multisport, lekcje języka angielskiego
  • Elastycznych godzin pracy
  • Integracji - lubimy spędzać razem czas
  • Profesjonalnego i procesu rekrutacyjnego – zawsze otrzymasz od nas feedback niezależnie od decyzji.

Poznaj nas lepiej https://www.clurgo.com/en/blog/oddzial-clurgo-w-warszawie

  • Praca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567