Pedagog w placówce wsparcia dziennego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Stowarzyszenie SIEMACHA
14. 7. 2024

Placówka Wsparcia Dziennego SIEMACHA Spot Magnolia, ul. Legnica 58 we Wrocławiu poszukuje PEDAGOGA!
Jakie zadania stoją przed Tobą?
• prowadzenie systematycznych zajęć socjoterapeutycznych dla naszych wychowanków (grupy rozwoju osobistego, grupy liderskie, grupy integracyjne itp.),
• prowadzenie zajęć rozwijających pasje i talenty dzieci, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i pomysły zgodne z zainteresowaniami i umiejętnościami,
• praca indywidualna z wychowankami, rozwiązywanie trudnych wychowawczo sytuacji, wspieranie wychowanków w różnych kryzysach, pomoc w nauce,
• współpraca z instytucjami wspierającymi rodzinę (MGOPS, szkoły itp.) oraz rodzicami wychowanków,
• organizacja warsztatów, projektów, wycieczek weekendowych, turnusów feryjnych i wakacyj-nych realizujących cele wychowawcze placówki,
• prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.
WYMAGANIA
• studia magisterskie na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom, ukończone studia podyplomowe z zakresu terapii pedagogicznej,
• mile widziane są dodatkowe kursy, szkolenia z zakresu pracy z dzieckiem oraz udział w wolontariatach, akcjach społecznych, projektach edukacyjnych itp.,
• atutem są dodatkowe umiejętności, ciekawe zainteresowania i pasje, którymi można podzielić się z naszymi wychowankami.
OFERUJEMY
• Pracę w kreatywnym zespole.
• Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych. Możliwość udziału w nietuzinkowych projektach.
• Dopłaty do kart sportowych, pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w atrakcyjnych cenach.
• Dofinansowanie do biletów na koncerty, spektakle czy kino.
• Superwizję pracy.
Wymiar czasu pracy:
Pełny etat, pon. – pt. w godzinach popołudniowych: 12.00 – 20.00. W wakacje 9.00 - 17.00. Sporadycznie praca również w weekendy (warsztaty jednodniowe, weekendowe, turnusy feryjne i wakacyjne).
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.

  • Praca Wrocław
  • Pedagog Wrocław
  • Pedagog specjalny Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544