Pedagog specjalny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
FUNDACJA BULLERBYN NA RZECZ WSPÓLNOTY DZIECI I DOROSŁYCH
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

- praca indywidualna z uczniem i praca z grupą w ramach Treningu Umiejętności Społecznych.

- prowadzenie konsultacji dla uczniów i rodziców,

- udział w spotkaniach dla rodziców,

- udział w zespołach powoływanych przez dyrektora placówki,

- współpraca pomiędzy specjalistami w rozumieniu potrzeb ucznia.

- prowadzenie dokumentacji zgodnej z przepisami prawa oświatowego w tym tworzenie WOPF-u i IPET-u,

Wymagania stanowiska

- wykształcenie profilowe mgr- pedagog specjalny/ psycholog szkolny,

- doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą ze spektrum autyzmu i ADHD,

- otwartość do uczenia się,

- umiejętność tworzenia WOPF-u i IPET-u,

Oferujemy

- pracę na cały etat na umowę o pracę,

- współpracę w ramach placówek oświatowych,

- pracę w zespole ludzi z pasją,

- indywidualne wsparcie w pracy merytorycznej,

- merytoryczne i relacyjne superwizje zespołu

- wynagrodzenie 8-10 tysięcy brutto.

  • Praca Warszawa
  • Pedagog specjalny Warszawa
  • Pedagog Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584