Pedagog Specjalny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
11. 10. 2024

Przedszkole Have Fun poszukuje Pedagoga Specjalnego do pracy z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Praca w zakresie rewalidacji, mająca na celu wsparcie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych ucznia.

Obowiązki:

  • Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z uczniem z orzeczeniem.
  • Indywidualne dostosowanie metod pracy do potrzeb dziecka.
  • Współpraca z zespołem nauczycieli oraz rodzicami.
  • Dokumentowanie postępów dziecka.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu pedagogiki specjalnej.
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole.

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Elastyczny czas pracy (do wyboru: 2 godziny tygodniowo lub pełny etat).

  • Oferujemy dwie opcje zatrudnienia:
  • 2 godziny tygodniowo – dla osób preferujących elastyczny wymiar pracy.
  • Etaty 5 godzin dziennie – pełen wymiar godzin.

  • Praca Warszawa
  • Pedagog specjalny Warszawa
  • Pedagog Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690